Zpět na hlavní stránku

Vážení zákazníci,

COBRA čalounictví, s.r.o. se sídlem v Ivančicích byla založena v roce 1991 jako ryze česká firma. Hlavním oborem činnosti firmy je výroba čalouněného nábytku, ve které pokračovala po zprivatizování provozoven státního podniku TOROZ Tišnov. Tradice výroby čalouněného nábytku sahá až do roku 1950, kdy vznikla jako součást tehdejšího Okresního podniku služeb.

Navázali jsme na dlouholeté zkušenosti našich pracovníků a vytvořili sortiment kvalitních a designem originálních výrobků, které splňují i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Naše firma vlastní jak stolařskou, tak i čalounickou dílnu. Vyrábí kompletně celé výrobky vlastními prostředky a může upravovat výrobky na míru dle požadavků zákazníků a architektů. Zaručujeme kvalitu všech používaných materiálů, technologické postupy výroby, perfektní řemeslnou práci, poradenskou činnost a individuální přístup k zákazníkům.

 

 Nabízíme široký sortiment potahových látek, záruční a pozáruční servis a dopravu na místo určení.

Naše firma je členem Cechu čalouníků a dekoratérů České republiky, členem Hospodářské komory ČR a získala prestižní ocenění "Spokojený zákazník Jihomoravského kraje".

Přejeme Vám příjemný zážitek z procházení našich stránek a doufáme, že se stanete našim dalším spokojeným zákazníkem.

Těšíme se spolupráci s Vámi.

Certifikát  Certifikát  Certifikát

 

 

Copyright © 2009, photo & catalog by Michaela Dorazilová, www.fotodorazilova.com | code & webdesign by Filip Tesař, www.helpme.cz